O NAS

nauka snowboard

Cześć! Nazywam się Dawid Wal, pochodzę z Krynicy Zdrój. Z górami jestem związany od dzieciństwa, stąd wzięła się moja życiowa pasja jaką jest snowboarding.

W latach 2008-2015 Reprezentowałem Polske w Kadrze Narodowej w Snowboardzie. Jestem wielokrotnym Mistrzem Polski. Przez wszystkie lata podróżowania po całym świecie wgłębiłem się w świat snowboardu jak mało kto. Pomogło mi to zdobyć wiedzę o najnowszych trendach w szkoleniu, którą chcę przekazywać naszym kursantom.

Według mnie instruktor nie powinien być zwykłym pracownikiem, który chce odbębnić swoją lekcje podczas 12 godzin pracy na dzień. Instruktor musi nawiązać kontakt z kursantem i zarazić go swoją pasją, te właśnie dobre relacje pozwalają na najszybszy progres. Stąd narodził się pomysł stworzenia czegoś elitarnego czym jest szkoła snowinstruktor.pl

Zajęcia prowadzone są w sposób elastyczny, starając się dopasować tempo i częstotliwość nauki do indywidualnych predyspozycji.

Głównymi filarami naszej szkółki jest dobra zabawa, progres oraz bezpieczeństwo.

Co nas wyróżnia:

Instruktorzy

Nasz team posiada byłych jak i bieżących zawodników, co z pewnością urozmaica nasze lekcje.

Certyfikaty

Nasi instruktorzy poza oczywiście wymaganymi licencjami instruktorskimi, przechodzą kurs wewnętrzny szkolenia ułożonego przez najlepszych instruktorów, zawodników i trenerów Kadry Narodowej w Snowboardzie.

Bezpieczeństwo

Uczymy na najlepszych stokach, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Pasja

Pochodzimy z gór, a snowboard jest dla nas częścią życia.

Więc na co czekasz, zapisz się już dziś. Gwarantujemy satysfakcje!

IDEALNY STOK!

szkółka snowboard

Tego roku współpracujemy z ośrodkiem narciarskim Henryk Ski, który znajduję się w samym centrum Krynicy! Jest to nowy, przedłużony wyciąg o długości ok. 800m z koleją krzesełkową i idealnym nachyleniem stoku do jazdy!